RF Doll 11 моделей
11 моделей RF Doll, з них 11 готові до відправлення з нашого складу. Від 385 €. Дискретне пакування; замов до 14:00 — відправимо сьогодні. Детальніше про цю категорію
RF Doll
RF Doll Секс-ляльки
RF Doll є брендом початкового рівня в нашому асортименті: Solid TPE Секс-ляльки з металевим скелетом і стоячими ногами за найнижчою ціною в магазині, від 385 €. Моделі мають зріст від 157 до 160 см і мають стандартні груди; Скелет є стандартним скелетом без ручного скелета, за винятком кількох моделей.
Асортимент включає моделі 11 за ціною від 385 € до 1.195 €. 11 Моделі в наявності. Показник якості становить чотири зірки: хороша лялька за ціною, з меншою деталлю в обробці та меншою кількістю варіантів руху, ніж DutchDoll.
RF Doll підходить для першого знайомства з обмеженим бюджетом. Якщо ти можете витратити трохи більше, різниця з DutchDoll значна: преміум TPE v3.0 з м’якою шкірою, EVO скелет зі скелетом рук, гель-груди, П'ятизіркова якість і негайна доставка зі складу. Порівняй обидві марки нижче, перш ніж вибрати.
RF Doll в цифрах
в прямому ефірі з асортименту. Кожен рядок посилається на модель.
| Моделі в цій категорії | 11 |
|---|---|
| Відвантажено з запасу | 11 |
| ціни | 385 € – 1.195 € |
| Середня ціна | 602 € |
| височина | 157 – 160 cm |
| Середня вага | 35 kg |
| Найлегша модель | RF Doll Ava · 158 cm, 34 kg |
| Модель з найкращою вартістю | RF Doll Ava · 158 cm, 385 € |
| найбільш обраний | RF Doll Yara · 158 cm |
| Оновлено діапазон |
Часті запитання про RF Doll
Чи є RF Doll хороша перша секс-лялька?
Так, якщо твій бюджет обмежений. Ти отримуєте повноцінну TPE ляльку з металевим скелетом і стоячими ногами від 385 €, з такою ж стриманою доставкою, гарантією та строком на відмову від покупки, що й інші наші бренди. Якщо ти хочете більше реалізму та свободи пересування, вибери DutchDoll.
Яка різниця між RF Doll та DutchDoll?
RF Doll має стандартний металевий скелет без скелета рук, стандартні груди та стандартний TPE; Показник якості становить чотири зірки. DutchDoll має преміум TPE V3.0 з м’якою шкірою, EVO-скелет зі скелетом рук, гелеві груди на більшості моделей, п’ять зірок на кожній моделі та доставка з нашого складу.
Як швидко доставляють RF Doll?
Усі моделі RF Doll ми відправляємо з власного складу. Якщо замовиш у робочий день до 14:00, лялька поїде того ж дня. Якщо модель тимчасово відсутня, це видно на сторінці товару.
Чи має RF Doll скелет для рук?
Більшість моделей RF Doll мають стандартний скелет без скелета рук: потім пальці посилюються дротом і менш добре утримують своє положення. Це вказано в пункті «Скелет рук» на сторінці продукту. Усі моделі DutchDoll мають скелет для рук.
Чому раніше RF Doll називали El Doll?
Моделі Ava, Mila і Yara раніше продавалися під назвою EL Doll. Це ті самі моделі від одного виробника; Назва бренду була змінена на RF Doll. Номери та специфікації предметів залишаються незмінними.









